Lokasyon Galeri FoldHome
Kandilli’ye Nef geliyor.

İstanbul’un en özel noktalarından Kandilli’de, her gün masmavi Boğaz manzarasına uyanacağınız, Emre Arolat’ın mimarisine ve dünyaca ünlü tasarımcıların dokunuşlarına sahip bir evle tanışmak için aşağıdaki formumuzu doldurun.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili “Bilgilendirme”yi okudum. Kişisel verilerimin Bilgilendirme’de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

GÖNDER
LOKASYON
GALERİ
FOLDHOME

Parti & Karaoke Odası

Arkadaşlarınızla birlikte düzenlediğiniz partilerin vazgeçilmez yeri olacak parti ve karaoke odası.

Davet Odası

Kalabalık davetleriniz için istediğiniz zaman evinize dahil edebileceğiniz özel bir davet odası.

Misafir Odası

Bir arkadaşınız ya da akrabanız sizde kalacağı zaman evinize ekleyebileceğiniz rahat bir misafir odası.

Şefin Masası

Misafirlerinize hem mutfaktaki hünerlerinizi gösterebileceğiniz hem de pişirdiğiniz yemekleri şık bir ortamda onlara sunabileceğiniz bir mutfak.

Sinema Odası

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla film keyfi yapabileceğiniz, özel ses ve görüntü sistemine sahip 20 kişilik sinema salonu.

Müzik Odası

İçinde piyano ve davul seti de olan, özel ders alabileceğiniz ya da arkadaşlarınızla istediğiniz şarkıları çalabileceğiniz bir müzik odası.

Özel Stüdyo

Komşularınızla ya da yalnız özel ders alabileceğiniz, kişisel gelişim aktiviteleri için kullanabileceğiniz özel stüdyo.

Çalışma Odası

Eve iş getirenler veya işini evden bitirmek isteyenler için düşünülmüş rahat bir çalışma odası.

Basketbol

Çocuklarınızla ya da arkadaşlarınızla basketbol maçları yapabileceğiniz bir basketbol sahası.

Futbol

İstediğiniz zaman arkadaşlarınızla karşılıklı maç yapabileceğiniz evinize ait mini futbol sahası.

Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Nef’in web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Müşteri, Nef’in web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Nef’in info@nef.com.tr adresine iletebilir.

NEF
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA BİLDİRİMİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.